14. 7. 2023

Obnova asfaltových povrchů v areálu nemocnice

OBNOVA ASFALTOVÝCH POVRCHŮ V AREÁLU NEMOCNICE

V Nemocnici Český Krumlov, a.s. proběhne během měsíce srpna (od 1. 8. do 31. 8. 2023) obnova povrchů parkovací plochy (P13) a také povrchů na hlavním vjezdu do areálu a výjezdu z něj (z P13). Nově bude položena asfaltová vrstva v části parkoviště P11 (v zatáčce mezi parkovacími plochami).

Dodavatelem byla vysoutěžena firma IRO Stavební s.r.o., která provede odstranění starého asfaltového povrchu, opravu kanalizačních vpustí parkoviště a poté i pokládku nového asfaltu. Součástí dodávky jsou mimo jiné i pokládky nových zemních smyček parkovacího systému v oblasti vjezdu/výjezdu.

Vzhledem k náročnosti celé akce bude výrazně omezeno parkování v areálu nemocnice. Po dobu rekonstrukce doporučujeme využít např. parkovací místa autobusového nádraží (naproti hlavnímu vjezdu do Nemocnice Český Krumlov).

Prosíme tímto všechny návštěvníky areálu nemocnice o sledování a respektování dopravního značení po dobu této rekonstrukce!

Aktualizace: 21. 8. 2023

• Ve středu 23. 8. od cca 08:00 hod. bude probíhat frézování asfalt. povrchu na hlavním vjezdu do areálu nemocnice (vjezd pro veřejnost + ZZS/DZS) > závory budou trvale otevřeny a provoz bude řešen vždy jedním pruhem. Výjezd z areálu bude řešen stejně jako v současné době, tzn. kolem Restaurace Vrátnice. Tento den bude frézován i výjezd u hlavního parkoviště, který je a i nadále zůstane uzavřen.

• Od středy 23. 8. do pátku 25. 8. bude na vyfrézovaném povrchu hlavního vjezdu + uzavřeném výjezdu + ploše hlavního parkoviště položen nový asfalt. povrch, včetně zařezání smyček pro detekci vozidel v oblasti vjezdu/výjezdu.

• Ve dnech 28. 8. - 31. 8. bude provedena výsadba zeleně kolem parkoviště.